Salata Cafe, Ristorante & Bar

Salata Cafe, Ristorante & Bar

Salata G.O.P. 1988 yılından günümüze başarılı çizgisi ve değişmeyen vizyonu ile Ankara’nın en eski işletmelerinde biridir. Eğlence sektörünün vazgeçilmezi Salata Cafe Restorante-Bar hizmetleriyle farklı bir ambians sunmaktadır.
Salata Cafe, Ristorante & Bar

G.O.P Reşit Galip Caddesi No:57/A Gaziosmanpaşa-Ankara

Tel: (312) 446 34 52

Faks: 436 69 06

İtalyan ve Dünya Mutfağının en güzel örnekleriyle her damak zevkine hitap eden menüsü, öğlen ve akşam yemeklerini keyfe dönüştürür. Ödüllü kokteykler, dünya standartlarında içkiler ve canlı müzik keyfiyle misafirlerini eğlencenin zirvesine taşır.

2001 yılında Salata Mesa aileye katılmıştır. Salata Mesa, Cafe-ristorante-bar hizmetleriyle, farklı bir ambiance’a sahiptir. Öğlen 11:00’den itibaren kapılarını sizlere açmaktadır. İtalyan mutfağı ağırlıklı menüsü olan Salata Mesa’nın bar menüsü uluslararası düzeydedir. Dünya gündemini yakından takip eden içki ve kokteyl listesi ile birlikte 1000-1200 kişi iç ve 1500 kişi tesas kapasitesi ile oldukça geniş bir alana sahip olan Salata Mesa Ankara’ya ayrı bir hava katar. Ankara’nın en başarılı orkestrası ile çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi günleri günümüz yerli ve yabancı pop müziğin en seçkin örnekleri ile sizi eğlencenin zirvesine ulaştırır.

Yaz aylarında kendinizi tatil beldesinde hissettirecek atmosfere sahip terasında haftanın yedi günü boyunca keyifli yemekler, tatlılar yiyebilir, içkinizi yudumlayabilirsiniz.
Rezervasyonun mutlaka yaptırılması gereken Salata Mesa’da park problemi yoktur. Müdavimleri arasında üniversite gençliği, iş adamları, gazeteciler, medyanın önde gelenleri ve şehrin tanınmış simaları yer almaktadır. Salata işletmelerinin tek hedefi sizlere her zaman farklı, kaliteli, yenilikçi hizmeti sunmaktır.
Bunun haklı kanıta da Türkiye çapında yer alan pek çok Tv. gazete ve dergilerde çıkan saygın haberleridir…

www.ankara.net.tr | kültür, sanat, sosyal yaşam rehberi, şehrin kalbi 2008 yılından beri yayın hayatına devam etmektedir. Ankara ya dair bilgiler haberler kültür sanat etkinlikleri, şehir rehberi, yeme içme mekanları, kültür sanat haberleri ve daha fazlası sizlerle...

Önerilen Yazılar

Facebook Yorumları